درباره ما

درباره آژانس ستاره الماس هالی

تاریخچه :

شرکت “ستاره الماس هالی” دارای 18 سال سابقه و به پشتوانه30 سال تجربه مدیران فرهیخته خود، در هواپیمایی ملی “هما” دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گردشگری و همچنین عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی وعضو انجمن بین المللی یاتا میباشد. این شرکت می کوشد با بالاترین استاندارد ها، بهترین خدمات مسافرتی و گردشگری را به مسافران اراِیه کند .

بخشی از خدمات هالی:

  • صدور بلیط مسافرت (هوائی،زمینی، دریایی).
  • برنامه ریزی و اجرای تورهای داخلی و خارجی و ورودی / یکروزه و چند روزه.
  • رزرواسیون هتل و مراکز اقامتی در ایران.
  • رزرواسیون هتل و مراکز اقامتی در سراسر جهان.
  • اخذ ویزای کشورهای مختلف و نیز اخذ ویزای ایران جهت میهمانان خارجی متقاضی سفر به ایران

حوزه های فعالیت :

آژانس هالی خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن بیش از ده ها همکار کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.
تورهای خانوادگی آژانس هالی باعث شده که مشتریان گرامی ما در طول سفرها دوستان جدیدی بیابند که سالیان سال است به رفت و آمد خانوادگی با یکدیگر ادامه می دهند. ما نماینده ی رسمی کشتی مجلل استارکروز و کشتیرانی نروژ در ایران هستیم و همواره آمادگی داریم تا خدمات کاملی به مشتریان گرامی خود ارایه دهیم.

خدمات نوین :

آژانس هالی در سال های اخیر با همکاری متخصصین خبره در زمینه فناوری اطلاعات و سرمایه گزاری های علمی و مالی، تلاش کرده است همگام با پیشرفت های جهانی در زمینه خدمات غیر حضوری، حرکت نماید و با ایجاد وبسایت جدید این مجموعه و ارائه امکاناتی آنلاین و لحظه ای همچون رزرو هتل های بین المللی و خطوط هوایی خارجی و داخلی، در خدمت مشتریان عزیز خود در همه ساعات شبانه روز باشد.

در نهایت…

سیستم رزرویشن هالی متصل به صدها سیستم در ایران و سراسر جهان می باشد و کلیه فرایند رزرو و صدور بصورت اتوماتیک و بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما صورت می پذیرد و در اکثر موارد بلافاصله بلیط و واچرخود را دانلود خواهید نمود.